در دنیای مجازی، خیالتان راحت!

خدمات جامع گرافیک و طراحی و توسعه سایت
back back

طراحی وب‌سایت

فرقی نمی کند چه نوع وب سایتی لازم دارید؛ یک سایت بزرگ و پیچیده یا کوچک و ساده. اگر به سایتی با عملکرد خاص نیاز دارید، ما به کمک دانش متخصصانمان در واحد طراحی و توسعه هاست ایران، قادر خواهیم بود، از ابتدا کد نویسی و طراحی آن را انجام دهیم.

برخی از خدمات طراحی و توسعه وب:

طراحی گرافیک

لوگو یا اوراق اداری یک شرکت فراتر از یک طرح گرافیکی ساده هستند. درواقع یک طرح گرافیکی را می‌توان عصاره تصویری یک شرکت دانست که نمایشگر تمامی اهداف، رویکردها و چشم‌اندازهای یک کسب‌وکار به‌صورت موجز و فشرده است.ما دغدغه‌ها و نیاز مشتریان را به‌خوبی درک می‌کنیم و پس از تجزیه‌وتحلیل آن‌ها، ضمن توجه به اصول زیبایی‌شناسی بصری و روان‌شناسانه، به کمک مفاهیم طراحی گرافیک، طرحی ماندگار اجرا می‌کنیم.

برخی از خدمات طراحی گرافیک:

اینترنت مارکتینگ

ما به شما کمک خواهیم کرد در کمترین زمان ممکن رتبه‌ی سایتتان را در فضای مجازی افزایش دهید. به‌این‌ترتیب شما در سایتتان مشتریانی باارزش دارید که از یک‌سو به میل خود در سایت شما هستند و از سوی دیگر به‌عنوان اولین یافته‌ها به خدمات شما اطمینان کرده‌اند.

برخی از خدمات اینترنت مارکتینگ:

نیاز به مشاوره دارید؟

در صورتی که نیاز به مشاوره و یا کسب اطلاعات بیشتر دارید با شماره تلفن 28314 تماس بگیرید و یا شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا ما با شما ارتباط برقرار کنیم.